Sesera Hakkında

2008 yılında küçük bir atölye olarak kurulan Sesera Yapı Ürünleri , Türkiye’nin standart üretim kalitesini arttırmak ve dünya aksesuar imalat sanayi anlayışına katkıda bulunmak hedefini belirleyerek yola çıkmıştır.

Sektöre girdiği andan itibaren üst düzey imalat standartı getiren Sesera Yapı Ürünleri ilkeleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiyenin sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

İlk dönemlerde ekonomik banyo aksesuarları ile üretime başlayan firmamız daha sonra alanını genişletmiş ve ekonomik ürünlerin yanı sıra pirinç malzemeden üst kalite ürün , paslanmaz çelikten uzun ömürlü ürünler ve Çinden yapmış olduğu ithalatlar ile sektöründe de yoğun bir çalışma içerisine girmiştir.

Üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olan firmamız üst düzey imalat ve fizibilite çalışmasının yapılması için büyük gayret sarf etmektedir. Bu süreçte firmamız “imalat” konusundaki açmazları hem şirket, hem sektör, hem de ülke bazında çözmek için durmaksızın yeni strateji arayışları içerisindedir

”Zamanında Teslim-Kaliteli Ürün -Uygun Fiyat” prensiplerini birlikte yol aldığımız şirketlere de aşılamak bizim için birinci derecede önemlidir

Firmamızın uzun dönemde hedefi, sektöründe lider ve başarıyı yakalamış bir kuruluş olmaktır.Lider kuruluş olma isteğimizin bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinciyle , tamamı yeni teknoloji donanımlı imalat tezgahlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.